Головна Економіка Фермерські господарства Львівської області отримають фінансову підтримку

Фермерські господарства Львівської області отримають фінансову підтримку

179
0

Сьогодні, 14 червня у Львівському відділенні Українського державного фонду підтримки фермерських господарств відбулось засідання регіональної комісії щодо формування реєстру фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки у 2019 році. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Відповідно до бюджетної програми «Надання кредитів фермерським господарствам» передбачили надання кредитів в розмірі до 500 тис грн із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

За результатами роботи регіональної комісії сформували реєстр із 20 фермерських господарств котрі претендують на одержання фінансової підтримки у 2019 році.

«Для фермерів вкрай важливо мати доступ до дешевих кредитних ресурсів, що дозволить забезпечити розвиток аграрного виробництва та підвищити конкурентоспроможність сільськогосподарських товаровиробників», – зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.