Головна Коротко Питання ознакування шляхів активного туризму Львівщини порушили в межах наради

Питання ознакування шляхів активного туризму Львівщини порушили в межах наради

160
0

Сьогодні, 14 червня, відбулася нарада з ознакування шляхів активного туризму Львівщини. Про це інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА.

«Управління туризму та курортів ініціювало робочу зустріч із відповідальними за напрямом «Туризм» райдержадміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад Львівщини задля формування концепції розвитку мережі шляхів активного туризму у Львівській області. Відтак, будуть напрацьовані пропозиції від районів, міст та об’єднаних територіальних громад щодо шляхів активного туризму, які створюватимуть збільшення туристичних потоків в область, розширять географію подорожей та підвищуватимуть безпеку мандрівників», – розповіла начальник управління Наталія Табака.

Запропоновані шляхи активного туризму увійдуть в концепцію розвитку мережі шляхів активного туризму області та у Стратегію розвитку Львівської області до 2027 року, зокрема у стратегічну ціль «Туристична привабливість».

Окрім цього, пропонують включення ознакованих пішохідних та велосипедних шляхів Львівщини в програми пришкільних та вишкільних  дитячих таборів, а також для відвідування усіма мешканцям Львівщини з метою підвищення поінформованості про туристичні, історико-культурні та природні можливості рідного краю.

Питання ознакування шляхів активного туризму Львівщини порушили в межах наради

Питання ознакування шляхів активного туризму Львівщини порушили в межах наради