Головна Економіка ДПІ Жовківського району повідомляє

ДПІ Жовківського району повідомляє

283
0

У районну казну надійшло майже 1,7 млн. гривень єдиного податку

Протягом січня  2016 року платники Жовківського району перерахували до місцевих бюджетів 1,7 млн. грн. єдиного податку, що на 361,00 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Фізичні особи-підприємці сплатили 1,3 млн. грн. єдиного податку, юридичні особи – 353,3 тис. гривень.

Надходження від депозитних вкладів збільшились

Протягом січня 2016 року платники ДПІ у Жовківському районі сплатили до Державного бюджету 141,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб із доходу у вигляді процентів, для порівняння-у січні 2015 року надходження складали 67,6 тис гривень.

831 тис гривень податку на прибуток надійшло у січні до Державного бюджету від платників Жовківщини

Протягом першого місяця 2016 року від суб’єктів господарювання, які перебувають на
обліку в ДПІ у Жовківському районі ГУ ДФС у Львівській області, до Державного бюджету надійшло податку на прибуток в сумі 831,2 тис. грн., що складає 143,3% від планових показників. Додатково надійшло251,2 тис гривень

Понад 114 тис. грн. платежів за користування надрами сплатили жовківські платники

Платники плати за користування надрами, які перебувають на обліку в ДПІ у Жовківському районі ГУ ДФС у Львівській області, за перший місяць 2016 року сплатили до бюджету 114,7 тис. грн. плати за користування надрами. Це на 589,3 тис. грн. більше від доведених завдань.

Понад 3 млн. грн. акцизного податку надійшло у січні  до місцевого бюджету від платників Жовківського  району

Жовківські податківці нагадують: Платники акцизного податку з роздрібної торгівлі алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також паливом сплачують цей податок до місцевих бюджетів, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання декларації. Податковим кодексом передбачено ставку акцизного податку 5%. Звітним податковим періодом для роздрібного продажу акцизу є календарний місяць (не пізніше 20 числа).

Адміністративною послугою з отримання Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету у січні скористалися 26 платників Жовківського район

Адміністративна послуга з видачі Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету надається в Центрах обслуговування платників ДПІ у Жовківському районі.

Як правило, таку довідку отримують суб’єкти господарювання для участі в тендерах, державних закупівлях та для вирішення інших фінансово-господарських питань.

Довідка видається безоплатно протягом 5 робочих днів з дня отримання такої заяви органом ДФС за умови відсутності у платника заборгованості зі сплати податків перед бюджетом.