Головна Економіка Кому в термін до 1 травня не потрібно декларувати доходи

Кому в термін до 1 травня не потрібно декларувати доходи

221
0

Державна податкова інспекція у Жовківському районі нагадує, що з 1 січня по 30 квітня 2014 року включно триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого року.

Обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:

– від одного податкового агента незалежно від виду та розміру нарахованого доходу;

– від двох і більше податкових агентів і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів, нарахованих такими податковими агентами, не перевищує 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.

Тобто, якщо сума доходу протягом минулого року не перевищила 128760 гривень;

– від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок з доходів фізичних осіб;

– у вигляді об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку, або податок сплачено до нотаріального оформлення об’єктів спадщини.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 21-079 або в Центрі обслуговування платників податків за адресою: м. Жовква , вул Св. Трійці ,102   Жовківчани мають можливість  задекларувати доходи у післяробочий час чи у вихідні дні

З 1 січня 2014 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013 року.

Згідно із положеннями Податкового кодексу України термін подання річних податкових декларацій про майновий стан та доходи встановлено до 1 травня року, що настає за звітним.

Отримати консультації щодо заповнення декларацій про доходи, податкової знижки та подати декларації (надіслати поштою) громадяни можуть, звернувшись до ЦОП податкової інспекції, який працює у наступному режимі: понеділок – п’ятниця – з 9-00 до 20-00 год., субота– з 9-00 до 16-00 год.,  контактний телефон  21-079.