Головна Економіка На ділянці Рава-Руського лісового господарства висаджено понад 3 тисячі саджанців дуба

На ділянці Рава-Руського лісового господарства висаджено понад 3 тисячі саджанців дуба

382
0

Садити ліс — найблагородніша справа!

Про те, що садити ліс — корисна і добра справа — висловилися самі учасники лісокультурної акції. Корисно тому, що, перебуваючи на природі, збагачуєшся свіжою порцією енергії для власного здоров’я… А добра — у зв’язку з тим, що ця праця — для майбутніх поколінь.

На ділянці Рава-Руського лісового господарства — працівники Жовківського районного центру зайнятості, Жовківської центральної районної лікарні, Жовківського територіального центру, відділу у Жовківському районі головного управління Держгеокадастру та Жовківської райдержадміністрації, очолювані головою РДА Надією Щур, разом із лісівниками під керівництвом директора ДП «Рава-Руське ЛГ» Антона Косовського, посадили 0,6 га лісу. Висаджено понад 3 тис. сажанців дуба червоного та сосни звичайної.

За словами голови РДА Надії Щур, участь в подібних щорічних весняних акціях — це передусім власна частка у лісовідновлення, збагачення та примноження лісових багатств. «Нам зовсім не байдуже, в яких умовах житимемо ми і наші діти», — зазначила керівник райдержадміністрації.

Традиційний майстер-клас із висаджування сіянців у грунт провів директор ДП «Рава-Руське ЛГ» Антон Косовський. Він також розповів, як доглядають за лісовими культурами.

Наш спецкореспондент