Головна Економіка На Львівщині продали найдорожчу ділянку землі за понад 12 мільйонів гривень

На Львівщині продали найдорожчу ділянку землі за понад 12 мільйонів гривень

210
0

Йдеться насамперед про приватну ділянку з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства (ОСГ), площа якої становить менше пів гектара (0,47 га), а вартість – 12,76 млн грн.

Такий земельний наділ вдалося реалізувати за весь період ринку землі у Львівській області, а саме у Стрийському районі на території Славської громади (Волосянківська с/р). Слід відзначити, що по Україні ця ділянка для ведення ОСГ увійшла в топ-10 за вартістю.

Важливо, що аналіз охоплює лише угоди, що надійшли до системи Держгеокадастру із зазначенням вартості переходу права.

«Загалом, з 1 липня 2021 року у Львівській області уклали правочинів на 3088 га, з яких 1177 га – це площі проданих 894 земельних паїв, які були підмораторними. За період повномасштабної війни продали 303 паїв на площу 424 га. При чому середня вартість гектара паю в області становить близько 73 тис. грн», – зазначила директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Регіони з найдорожчим ринком землі за весь період його функціонування (за середньою вартістю 1 гектару проданого): Київщина (133,21 тис грн), Львівщина (73,05 тис. грн) та Івано-Франківщина (67,24).

Корисні посилання:

– Моніторинг земельних відносин Держгеокадастру

– Дашборд Мінагрополітики