Головна Економіка На Львівщині відбудеться фінал проєкту розвитку молодіжного підприємництва

На Львівщині відбудеться фінал проєкту розвитку молодіжного підприємництва

94
0

Організували проєкт Tech StartUp School за підтримки USAID та Львівської ОВА.

5 травня у Львові відбудеться фінал пілотного навчального проєкту «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО».

Під час DemoDay 36 команд представлять свої стартапи на розгляд інвесторам та представникам місцевих органів влади. Серед стартапів – прототипи проєктів та бізнес-ідей.

Нагадаємо, що проєкт стартував у 10 громадах Львівської області в грудні 2022 року. Заявки на участь у програмі подали понад 1200 школярів та студентів Львівщини, 530 з них успішно завершили навчання. Кожен учасник проходив навчання на двох курсах: обов’язковому курсі «Креативне мислення» та одному  з п’яти модулів на вибір: «Основи ІТ», «Біотехнології», «Робототехніка», «Управління дронами», «3D моделювання».

Проєкт має на меті допомогти учням та студентам області, у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб, реалізувати свої розробки та започаткувати власну справу.

Під час DemoDay, 5 травня,  переможців проєкту відзначать почесними грамотами та грошовими преміями від Львівської обласної військової адміністрації, разом з тим усі команди-фіналісти отримають заохочувальні грошові премії. Загальний призовий фонд від ЛОВА склав 350 тис. грн.

Захід відкритий для ЗМІ. Детальніше про подію – за посиланням: https://bit.ly/413exNQ

Також нагадаємо, що нещодавно на Львівщині відбувся перший ярмарок молодіжного підприємництва JUNIOR EXPO 2023, де учні професійно-технічних закладів Львівської і Чернівецької областей представили свої авторські товари та послуги. Як це було  –  читайте тут: https://loda.gov.ua/news/62972