Головна Економіка На Львівщині відбувся перший в Україні аукціон на пільгову оренду державного майна...

На Львівщині відбувся перший в Україні аукціон на пільгову оренду державного майна для релокованих підприємств

156
0

На Львівщині відбувся перший в Україні аукціон на пільгову оренду державного майна для релокованих підприємств.

Орендна плата для переможця аукціону ТзОВ «СПЕЦБУДМАШ» складатиме 1 гривню за 1 м² упродовж перших 6 місяців. А надалі підприємство сплачуватиме повну вартість оренди, а це 150 тисяч гривень.

«1 гривня за 1 м² – це вартість, яку встановив Уряд на 6 місяців для підтримки релокованих підприємств, які взяли участь в аукціоні, та хочуть перевезти виробничі потужності», – пояснили у департаменті економічної політики Львівської ОВА.

Своєю чергою, 150 тис гривень – це вартість, яку підприємство сплачуватиме після закінчення цих 6-ти місяців, і яку підприємство запропонувало у ході аукціону оренди державного майна. Стартова ціна складала 74,5 тис гривень.

«Цей механізм є доцільним і виправданим, адже з одного боку дає змогу релокованим підприємствам швидко та повноцінно відновити роботу на перших порах, а з іншого – не позбавляє держбюджет надходжень у вигляді орендної плати», – зазначив керівник департаменту Степан Куйбіда.

Підприємство, яке переміщує виробництво на Львівщину, спеціалізується на виробництві комунальної, будівельної та дорожньої техніки і запасних частин до неї.

«Це одне з небагатьох вітчизняних виробничих підприємств, яке у складні часи продовжує випуск продукції і розробку перспективних моделей устаткування»,-  додали в департаменті економічної політики ЛОВА.

Для отримання права на пільгову орендну плату переможець аукціону разом із підписаним протоколом аукціону подає орендодавцю клопотання про сприяння переміщенню виробництва, видане Львівською ОВА.

Клопотання орендаря подається за формою.

Актуальні аукціони з оренди державного майна можна переглянути на сайті «Прозорро.Продажі» https://prozorro.sale Додаткова інформація за тел 032 261 28 68.