Головна Економіка На Львівщині за тиждень додатково залучили до обробітку близько 500 гектарів землі

На Львівщині за тиждень додатково залучили до обробітку близько 500 гектарів землі

133
0
A hand holds out a dollar money bag on a background of a farm field. Lending farmers and agricultural enterprises for purchase land and seed material, equipment modernization Support and subsidies.

Стрийська та Бориславська громади передали в оренду 138,1 та 100,3 гектарів відповідно. За минулий тиждень на території області в умовах воєнного стану уклали та зареєстрували договори оренди землі щодо 59 сільськогосподарських ділянок площею 485 га

Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

В цілому, за спрощеною процедурою на період воєнного стану, громади нашої області передали в оренду аграріям 1432 земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею понад 7976 гектарів. Також між сільгосппідприємствами передано право користування щодо 2607 ділянок на площу понад 3027 га.

«Наголошуємо, що аграріям не потрібно зволікати з рішеннями щодо укладення договорів оренди на воєнний період. Оскільки такі договори, відповідно до закону, мають термін оренди до року часу, задіяти такі земельні ділянки орендар зможе і під посів озимих культур», – розповіла директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Додатково:

Корисні посилання щодо спрощеної процедури набуття в користування сільськогосподарської землі в умовах воєнного стану:

– ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» (https://cutt.ly/0JlBgvy)

– ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану» (https://cutt.ly/EKeHxqu)

– Наказ Мінагрополітики № 219 від 11.04.2022 (https://cutt.ly/pKeHHmQ)