Головна Економіка На Львівщині розпочав роботу Всеукраїнський форум деревообробників та лісозаготівельників

На Львівщині розпочав роботу Всеукраїнський форум деревообробників та лісозаготівельників

177
0

Сьогодні, 15 травня, у межах Всеукраїнського форуму деревообробників та лісозаготівельників відбувся круглий стіл “Актуальні питання розвитку дервеообробної галузі України “.

Участь у круглому столі взяв заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

“Належний обсяг деревини для наших підприємств та ціна на неї – одна з головних питань галузі. Львівська облдержадміністрація ставить собі пріоритети, серед яких: забезпечення відповідного обсягу деревини. Наш візит до Латвії дозволив нам вийти на новий рівень у питанні вирощування садивного матеріалу, ми поновлюємо вирощування деревини. Питання ціни – це питання ринку, але від того як розвивається ринок залежить вартість. Нові технології та обладнання – ключове питання для розвитку галузі. Обласна програма підвищення конкурентоспроможності Львівщини збільшуватиме розмір кредиту для дервеообробнника на закупівлю обладнання. Конкуренція, яка поглиблюватиметься вимагає кращого обладнання, кращих кадрів та новітнього мислення. Ринок спонукає бізнес піднімати зарплати, що сприяє новим робочим місцям та повернення людей з-за кордону. Детінізація триватиме і надалі, адже це наповнює бюджет та розвиває економічну ситуацію. Незаконні рубки та пилорами – 707суб’єктів, 184 з яких працюють з порушеннями. І асоціація і відповідний кластер, що був створений йдуть назустріч суб’єктам та допомагають працювати у правовому полі”,- звернувся до фахівців галузі Роман Филипів.

У межах круглого столу також порушили питання розвитку дервеообробної галузі, визначення пріоритетів у напрямі виробництва біоенергетики, пошуку та навчання кваліфікованих кадрів, а також впровадження новітніх технологій та інновацій на українських підприємствах.