Головна Економіка На Жовківщині продовжують ремонтувати дороги

На Жовківщині продовжують ремонтувати дороги

926
0
ремон вул. Равська у Жовкві

ПП «Рома» у жовтні поточного року продовжено ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С140603 Жовква-Мокротин-Сулимів на відтинках:

– від межі м.Жовква до с.Стара Скварява – покладено 980 м суцільного асфальту на загальну суму 3,4 млн.грн.;

– в межах с.Стара Скварява (від Білої Гори у напрямку до с.Мокротин) – проведено фрезерування дорожнього полотна, вирівнювання та укладка вирівнюючого асфальтного шару – 350 м.

Вже відновлено основу та днями завершено роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальту.

Вздовж дороги викопують водовідвідні кювети, щоб забезпечити водовідведення від земляного полотна та уникнути розмивів і напливів глини, піску , що несе на дорогу вода в дощову погоду.

З початку року в планах ремонту доріг була також вулиця Равська м.Жовкви. На даній дорозі спочатку планували зробити ямковий ремонт, проте надіялися, що департамент дорожнього господарства зможе винайти кошти на суцільне прокладання асфальту.

Керівник області погодив проведення таких робіт і з сьогоднішнього дня розпочато роботи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С140685 Львів-Рава-Руська-Жовква (вул..Равська м.Жовква) – ПП «Рома» завезено техніку, розпочато роботи із фрезерування дорожнього полотна. Передбачається укладення вирівнюючого асфальтного шару загальною протяжністю 1,6 км.