Головна Економіка На Жовківщині проведено всіх рубок на площі 256 гектарів, створено лісових культур...

На Жовківщині проведено всіх рубок на площі 256 гектарів, створено лісових культур – на 17 гектарів

250
0

Із поглядом у завтрашній день

Ліс — це безцінний дар. Його охорона та примноження — високе покликання всіх працівників лісового господарства регіону. Сьогодні перед працівниками лісової галузі стоять надзвичайно важливі завдання: впроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, не допускати самовільних вирубок, забезпечувати захист лісів від пожеж, боротися зі шкідниками, розвивати науково-технічну базу лісової галузі.

Своє професійне свято колектив Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» на чолі з умілим керівником Василем Салом зустрів із вагомими здобутками. Так, лісовим підприємством цьогоріч створено лісових культур на площі 17,6 га, що становить 128 відсотків від запланованого завдання. Проведено доглядів за лісовими культурами на площі 19 га. Для покращення продуктивності та природного складу насаджень за вісім місяців поточного року було проведено всіх рубок на площі 256,3 га, з яких заготовлено ліквідної деревини 3516 м3, зокрема ділової — 820 м3, що 300 м3
більше, ніж за такий період минулоріч. Заготовлена деревина зреалізована на внутрішньому ринку на суму 3 млн. 684 тис. гривень, що на 960 тис. грн. більше, ніж за такий період 2017 року.

Середня заробітна плата сягає 9012 грн., що приємно радує. Хочеться відмітити, що за рахунок бюджетних коштів Львівської облради підприємство одержало трактор МТЗ-82,1 для своїх потреб, а ще придбано 6 бензопил. Також своїм коштом неодноразово ДЛГП ЛГП «Галсільліс» допомагає нашим воїнам, які захищають територіальну цілісність на сході України.

Привітати підприємців лісової галузі напередодні їхнього професійного свята завітали гості — голова Жовківської РДА Надія Щур, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Жовківської РДА Андрій Сухораб та інші.

Отож нехай благородна праця лісівників і надалі буде спрямована на примноження і раціональне використання «зелених легенів» регіону. Створені їхніми працьовитими руками насадження надійно захищатимуть землі Жовківщини від водної та вітрової ерозії, сприятимуть екологічному та естетичному поліпшенню довкілля. 

Зоряна ГУМНИЦЬКА