Головна Освіта У Гійченській середній школі підготовили клас для першачків

У Гійченській середній школі підготовили клас для першачків

175
0

На старті — все гаразд

Напередодні нового навчального року хвилюються і вчителі, і батьки, і учні, й усі хочуть, аби діти, особливо першачки, комфортно почувалися у школі.

Ще задовго до вересня у Гійченській середній школі видавалося, що перший клас буде один і налічуватиме приблизно тридцятеро дітей. Навчальний кабінет до зустрічі новачків був готовий, бо батьки добре над цим попрацювали. Але з доброю звісткою, що перших класів буде два, додалася і проблема: другий кабінет фактично не був придатний для навчання першокласників, оскільки його використовували для групи продовженого дня. А діти повинні мати рівні умови для навчання і відпочинку.

Проблеми стають мізерними, якщо люди гуртуються, аби їх розв’язати. Добре обміркувавши, обравши батьківський комітет, батьки 1-А звернулися за порадою до сільського голови І. Івануси, депутата С. Збишка, члена виконкому Р. Михальця, працівника сільської ради Я. Сала (двоє з них також є батьками учнів першого класу) і вихід знайшли. Завдяки спільній праці встановлено пластикові вікна, підвіконники, замінено старі світильники. 16 першачків (половина з яких із багатодітних сімей) вчитимуться у просторому класі.

Діти за класну кімнату вдячні батькам, а батьки — усім небайдужим людям, зокрема приватним підприємцям: Віталію Перетятку, Галині Дячок, Оксані Корчинюк (Лещишин), а Володимиру Федюку, депутату районної ради, — за придбані одномісні парти.

Старт вдався. Сподіваємося, що батьки і надалі так вміло і оперативно вирішуватимуть питання, які виникатимуть згодом, а діти — гарно вчитимуться й шануватимуть інвентар.

Батьківський комітет

1-А класу Гійченської середньої школи