Головна Свято У Рава-Руській святкували 563-ї річницю від Дня заснування міста

У Рава-Руській святкували 563-ї річницю від Дня заснування міста

294
0

День народження — це завжди визначна подія. Це веселе і радісне свято. А коли це уродини не тільки однієї людини, а всієї громади — святкування трансформується на унікальне, барвисте дійство.

Напрочуд сонячної недільної днини збиралися равчани і гості на фестини з нагоди 563-ї річниці від Дня заснування міста. Програма святковостей передбачала велику кількість цікавих розважальних заходів для будь-якої вікової категорії.

Після урочистої частини, під час якої вітання прозвучали від міського голови Миколи Зінька, першого заступника голови Жовківської РДА Любові Дунець, яка розповіла  коротко, що було виконано цьогоріч і, що ще планується равчанами при посильній допомозі області та району. Також були сказані теплі слова  від депутатів Львівської обласної ради Романа Демчини та Жовківської райради Богдана Юрдиги.

Місцеві священнослужителі поблагословили присутніх на добро, закликаючи в молитвах просити про мир і спокій в нашій державі, в рідному місті, у власній сім’ї.

Далі розпочалась концертна програма за участю місцевих колективів художньої самодіяльності. Перебування на святі можна було зафіксувати на фото, скориставшись підготовленою фотозоною.

Упродовж усього фестивалю звучала музика, працювали різноманітні атракціони, продавались сувеніри та солодощі. Панувала тепла атмосфера та яскраві емоції.

 

Зоряна ГУМНИЦЬКА