Головна Економіка Нове меблеве підприємство на Червоноградщині планує створити ще понад 200 робочих місць

Нове меблеве підприємство на Червоноградщині планує створити ще понад 200 робочих місць

135
0

Проєкт реалізують завдяки фінансовій підтримці від польських інвесторів.

У Червонограді працює нове підприємство «Меблі Стиль Україна». Сьогодні начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з представниками компанії задля налагодження подальшої співпраці.

«Меблі Стиль Україна» спеціалізується на виробництві корпусних меблів. Загальна вартість залучених інвестицій становить 6 млн євро. Це кошти польських інвесторів. Близько 90% продукції виготовляють на експорт – у понад 20 країн світу.

«Процес відкриття дещо уповільнився через повномасштабну війну, однак зараз ми продовжуємо працювати. Хочемо бути конкурентоспроможними на ринку, а своєю перевагою вважаємо співвідношення ціни та якості товарів. До слова, дизайн меблів ми створюємо повністю самостійно. Зараз наша команда складається з 80 професіоналів своєї справи, однак маємо на меті створити на підприємстві додаткові 200 робочих місць», – зазначив керівник підприємства Роман Табатадзе.

Підприємство на правах оренди відкрили на базі колишнього заводу, який упродовж останніх років не функціонує. У приміщенні уже провели ремонт: замінили електрику, перекрили дах, замінили підлогу тощо. Підприємство імпортує комплектуючі з-за кордону. У планах інвесторів – відкрити на Львівщині одне з найбільших меблевих підприємств в Україні.

«На Львівщині навіть попри повномасштабну війну продовжують успішно реалізувати інвестиційні проєкти, тому ми вдячні іноземним партнерам за довіру. Кожен новий проєкт дозволяє позиціонувати нашу область як безпечний для бізнесу та інвестицій регіон. А кожен інвестор має розуміти, що він робить внесок у розбудову нашої країни, її економіки, а отже внесок у нашу Перемогу. Компанії, які планують розпочинати свою діяльність на Львівщині, отримають безумовне сприяння з боку Львівської обласної військової адміністрації. Ми відкриті до нових проєктів та готові допомагати у їхній реалізації», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.