Головна Економіка Новий міст у селі Крушельниця відкриють для проїзду до кінця року

Новий міст у селі Крушельниця відкриють для проїзду до кінця року

467
0

У селі Крушельниця на Сколівщині тривають роботи з будівництва моста через річку Стрий на автомобільній дорозі Східниця – Верхнє Синьовидне. Попередній мостовий перехід зруйнували повені у 2008 році.

“Вартість капітального ремонту моста становить 65,5 млн гривень. Його будівництво розпочали минулого року. Відтак, влаштували під’їзні шляхи до мостового переходу та змонтували верхні регеля несучих опор. На ці роботи витратили понад 3, 5 млн гривень. Цього року будівництво продовжили, з Державного дорожнього фонду виділили кошти у сумі 62 млн гривень.”  – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Загальна довжина моста з під’їздами – 852 метри. Ремонтні роботи виконує підрядна організація ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”.

“Будівництво нового мостового переходу забезпечить безпечний проїзд автотранспорту та покращить сполучення із навколишніми населеними пунктами. На сьогодні дорожники влаштовують залізобетонні балки, загалом їх має бути 35. Здати об’єкт в експлуатацію плануємо в грудні”, – додав Юрій Бучко.

Оксана Буй

Новий міст у селі Крушельниця відкриють для проїзду до кінця року