Головна Економіка Про подання звітності

Про подання звітності

207
0

Порядок надання роботодавцями територіальним органам державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 року № 271.

Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», який визначає процедуру надання підприємствами, установами та орга-нізаціями територіальним органам Державної служби зайнятості у районах, містах, інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, котрі мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. У цьому Порядку терміни вживаються у таких значеннях:

— квота — норматив працевлаштування громадян, зазначених у частині першій ст. 14 Закону «Про зайнятість населення» (крім інвалідів), у розмірі 5 відсотків се-редньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік;

— роботодавці — підприємства, установи, організації чисельністю штатних працівників понад 20 осіб.

Працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, може здійснюватися роботодавцями самостійно або за сприяння служби зайнятості. Для укомплектування вакансій роботодавці подають інформацію про попит на робочу силу (вакансії), у тому числі з урахуванням потреби для осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні.

Роботодавці щороку, не пізніше 01 лютого після звітного року, подають до центру зайнятості інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню .

О. ЯГЕЛЬНИЦЬКА, в. о. начальника відділу взаємодії з роботодавцями Жовківського РЦЗ.