Головна Економіка Один із кращих лісівників Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» Ярослав Зінчук

Один із кращих лісівників Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» Ярослав Зінчук

354
0

У нинішні непрості часи  вся наша увага прикута до подій на сході країни. Там українські патріоти героїчно виборюють для нас соборність та незалежність.  А ми тут, на місцях, маємо подвоїти свої зусилля, аби  зробити все для того, щоб вони почувалися у всеозброєнні. Найкращий спосіб – це якість та ефективність виробництва, висока відповідальність на довіреній ділянці роботи. І відрадно, що серед нас є такі, що, послуговуючись цими критеріями, добиваються високих результатів, власним прикладом надихають на трудові подвиги інших.

Вагомої виробничої позначки досяг один із кращих лісівників Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» Ярослав Зінчук. У лісовому обході, за який відповідає п. Ярослав, проведено рубки догляду за лісом на площі 70 гектарів і заготовлено 1437 куб. м. ліквідної деревини. Вся заготовлена деревина реалізована на внутрішньому ринку. Від її збуту отримано понад 380 тис. гривень. Це найвищий показник серед усіх обходів підприємства. Таким чином, Ярослав Зінчук став першим лісівником господарства, який добився трьохсотвісімдесятитисячного рубежу надходжень грошових коштів в одному лісовому обході.

Успіху досягнуто, насамперед, за рахунок більш раціонального використання лісосировинних ресурсів. Як відомо, дерево можна розпиляти на дрова, а можна з нього виготовити високоякісні сортименти, вартість яких, зрозуміло,  у кілька разів вища.

Із загальної заготовленої деревини 600 куб. м. становлять баланси, 700 куб. м. – технологічна сировина, 100 куб. м. — пиловник і будівельний ліс, 30 куб м. — гірнича стійка. І лише 10 куб. м. – дрова.

Ярослав Зінчук також значну увагу приділяє лісовідновленню. Якіснішим став догляд за лісовими культурами, значно покращена робота з очищення масивів від по-залісосічної захаращеності. На належному рівні ведеться охорона лісу.

Ми застали п. Ярослава в урочищі «Дубрівка» на довіреній йому лісовій ділянці, де проходила чергова рубка і відвантаження деревини. Привітати передовика приїхали директор ДЛГП ЛГП «Галсільліс» Василь Сало (на світлині) та голова профкому Юрій Багрій, до них долучився і лісничий Рава-Руського лісництва Роман Солтис. Разом із словами вдячності та зичень нових трудових досягнень кращому лісівнику підприємства вони вручили грамоту та грошову винагороду.

Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ.