Головна Історія У м. Жовква відбулась акція приурочена річним подіям Майдану та Революції Гідності

У м. Жовква відбулась акція приурочена річним подіям Майдану та Революції Гідності

157
0

«З Україною в серці творимо дива» – під такою назвою в музеї «Жовківський замок» Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Возницького (завідувач Софія Каськун) проходила акція, приурочена річним подіям Майдану та Революції Гідності. Усі запрошені, а це переважно молодь як із міста Жовкви, так і з району, з тканини та ниток створили більше ста біленьких ангеликів із блакитно-жовтими поясочками, ангеликів-оберегів для воїнів. Кожен із ангеликів тримав ще й до того лист-послання від дітей.

Треба додати, що  в музеї «Жовківський замок» торік, вперше в Україні було відкрито виставку про події осені 2013-2014 рр. Відгукнувшись на заклик працівників, жовківські майданівці приносили все, що в них було – задимлені дерев’яні щити, саморобні бронежилети, каски, біти, навіть шматок київської бруківки, а також з Києва побажання процвітання зі своїм автографом прислав «голос Майдану» Євген Нищук.  А вже до річниці початку Майдану 21 листопада 2014 р. виставку доповнено текстами про причини повстання і хронологію перебігу подій.

— Наш музей — живий організм, — каже Софія Каськун, — запрошуємо відвідати експозицію. Приносьте свої спогади про Майдан і про війну. Це дуже важливо зберегти нашу історію, адже її творимо ми з вами – звичайні люди.

Наш кореспондент.