Головна Економіка Звітує Оперативне управління ДПІ у м.Червонограді

Звітує Оперативне управління ДПІ у м.Червонограді

341
0

Протягом 2015 року за матеріалами Оперативного управління ДПІ у м.Червонограді виявлено – 15 кримінальних правопорушень, з них 9 за ч.3 ст. 212  КК України – «Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) в особливо великих розмірах», 2 за ст. 191 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», 1 за ст. 209 КК України «Легалізація (відмивання) доходів одержаних злочинним шляхом», 1 за ч.1 ст. 204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», 1 за ст. 205 КК України «Фіктивне підприємництво», 1 за ч.1 ст. 199 КК України «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збут або збуту підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів».

Матеріали по кримінальному правопорушенні, щодо «фіктивного підприємництва»  за ст.205 КК України направлено в суд, за результатами розгляду якого винесено вирок трьом особам щодо організації фіктивного підприємства. Крім того по кримінальному правопорушенні щодо «умисного ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) в особливо великих розмірах» направлено в суд за ч.4 ст.212 КК України у зв’язку із відшкодуванням збитків нанесених державі в розмірі 3 742 тис. грн.

Надходження до бюджету

З початку 2015 року забезпечено відшкодування завданих державі збитків по виявлених кримінальних правопорушеннях на суму  10 349,3 тис. грн.

З метою поліпшення ефективності заходів щодо протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, посилення державного контролю у вказаній сфері і збільшення надходження акцизного податку Оперативне управління проводить відпрацювання в рамках операцій «Акциз – 2015», «Нафтопродукт – 2015» та «Рубіж».

Робота в рамках операції «Рубіж»

В рамках проведення операції «Рубіж» за інформацією Оперативного управління ДПІ у м.Червонограді працівниками Львівської митниці складено 2 протоколи за ст.483 Митного кодексу України (приховування від митного контролю товарно- матеріальних цінностей).

Робота в рамках операції «Нафтопродукт – 2015»

В рамках проведення операції «Нафтопродукт – 2015» працівниками оперативного управління ДПІ у м.Червонограді на території обслуговування, виявлено та припинено діяльність АЗС, яка з порушенням податкового законодавства здійснювала  реалізацію дизельного палива.

Виявлені нафтопродукти в кількості 30000 л на суму 51000 грн. вилучено та передано на відповідальне зберігання. На даний час проводяться слідчі (розшукові) дії щодо факту незаконного обігу нафтопродуктів.

З початку 2015 року працівниками Оперативного управління ДПІ у м.Червонограді проведено ряд заходів, спрямованих на виявлення фальсифікату на ринку алкогольних напоїв. В ході проведених заходів  виявлено та вилучено підакцизних товарів на загальну суму– 2 022 тис.грн., в тому числі: тютюнових виробів на суму 308 тис. грн.,спирту в кількості 6540 л на суму 654 тис.грн, 1 транспортний засіб на суму 550 тис.грн.,паливо-мастильні матеріали в кількості 30т на суму 510 тис.грн. Складено – 3 протоколи про адміністративне правопорушення.  

Перший заступник начальника-

начальник ОУ ДПІ у м.Червонограді

ГУ ДФС у Львівській області

підполковник податкової міліції                                                                      Роман Лев