Головна Економіка Підприємство ПП Західний Буг пропонує жителям Жовківщини укладати договори оренди землі на...

Підприємство ПП Західний Буг пропонує жителям Жовківщини укладати договори оренди землі на 30-50 років

1101
0

Емфітевзис як альтернатива оренді землі

Приватне підприємство «Західний Буг» — аграрна компанія, основним напрямком діяльності якої є вирощування зернових, технічних та кормових культур, їх зберігання та реалізація.

Місія компанії — задоволення потреб продовольчого ринку продукцією рослинництва за конкурентноспроможними цінами шляхом організації процесу високотехнологічного вирощування польових с/г культур, на основі застосування передового вітчизняного і закордонного досвіду та залучення оптимальної чисельності висококваліфікованого персоналу.

ПП «Західний Буг» уже тривалий час активно співпрацює зі сільськими, селищними та міськими радами, на території яких провадить свою господарську діяльність у плані наданні спонсорської допомоги для покращення соціальної інфраструктури населених пунктів, закупівлі подарунків для дітей до Дня Святого Миколая, допомагає церковним громадам.

У зимовий період на дорогах населених пунктів проводиться розгортання снігу (безкоштовно, поза межами ліміту, визначеного на спонсорство). Окрім того, підприємство щорічно вкладає кошти на облаштування польових доріг, щоб мінімізувати рух сільськогосподарської техніки та великотоннажних автомобілів через населені пункти. У 2017 році було виділено 5500000 грн., у 2018-му — 9000000 грн.

Також «Західний Буг» допомагає військовим формуванням, які беруть участь в АТО на Сході України. З початку проведення операції виділено понад 4000 л дизельного палива та бензину, закуплено та передано десять радіостанцій на суму 50000 грн., надано допомогу Львівському прикордонному загону у проведенні ремонту військової техніки на суму 22100 грн., передано два легкові автомобілі — ВАЗ 2121 «Нива» та Міцубісі Паджеро Спорт, а також вантажний МАЗ. Для надання першочергової медичної допомоги пораненим учасникам бойових дій першому добровольчому мобільному шпиталю ім. М. Пирогова підприємство виділило 100000 грн. На покращення матеріальної бази Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, де проходять лікувння та реабілітацію учасники бойових дій, надано допомогу в сумі 797600 грн.

Що таке таке ЕМФІТЕВЗИС і як ним скористатись

Емфітевзис — це право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб, яке посвідчується договором між власником земельної ділянки і особою, що виявила бажання користуватися цією земельною ділянкою, який
реєструється в державному реєстрі речових прав. Сторонами договору емфітевзису є землекористувач — фізична чи юридична особа, яка виявила бажання користуватися земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб, та власник земельної ділянки — фізична особа, якій на праві власності належить земельна ділянка сільськогосподарського призначення.

Приватне підприємство «Західний Буг» укладає договори емфітевзису на 30, 40 і
50 років. Після укладання договору емфітевзису проводиться одноразова фіксована виплата власнику земельної ділянки за весь термін користування земельною ділянкою. Розмір одноразової виплати за користування земельною ділянкою залежить від терміну користування і нормативно-грошової оцінки цієї земельної ділянки.

Для прикладу, залежно від нормативно-грошової оцінки плата за користування
земельною ділянкою терміном на 30 років може коливатися від 29700 до 47100 грн.;
на 40 років — від 32000 до 50600 грн.; на 50 років — від 33000 до 52300 грн.

Усім зацікавленим в укладанні договорів емфітевзису з нашим підприємством
просимо звертатися до старших менеджерів по роботі з пайовиками відповідних підрозділів:

— с. Андріївка — Мар’яна Богданівна Арабська, тел. 0952605023,

— с. Бишів — Ольга Романівна Дік, тел. 0504346920,

— с. Гійче — Оксана Іванівна Никон , тел. 0504308285,

— с. Жвирка — Мар’яна Іванівна Каратник, тел. 0503711059,

— с. Миколаїв — Олена Вікторівна Мудрик , тел. 0503721815,

— с. Розворяни — Оксана Вікторівна Бабірецька, тел. 0504329993,

— с. Скоморохи — Ірина Василівна Мончак, тел. 0504306768,

— с. Суходоли — Юлія Григорівна Стах, тел. 0504321993.

Виплата за користування земельною ділянкою за договором емфітевзису буде  здійснена підприємством відразу після реєстрації договору.

«Західний Буг» відкрив  «Гарячу лінію» для роботи зі зверненнями своїх орендодавців — власників земельних паїв за телефоном: 0 800 750 324. Це дозволить охочим зручніше і доступніше донести свої проблемні питання, які порушуються
у зверненнях, і отримати своєчасну обґрунтовану відповідь.

Усі звернення орендодавців приймаються оператором «Гарячої лінії» з 8.00 до 17.00 години 5 днів на тиждень (з понеділка до п’ятниці), крім суботи, неділі та святкових днів.

Дзвінки за номером 0 800 750 324 — безкоштовні для абонентів операторів «Vodafone», «Лайфселл», «Київстар» та стаціонарних телефонів у межах України. Відповідь буде надана фахівцем ПП «Західний Буг» упродовж п’яти робочих днів із дати звернення. Для вирішення свого питання орендодавець, зателефонувавши  на  «Гарячу лінію»,  повинен  повідомити оператору такі дані:

  1. ПІБ (прізвище, ім’я, по-батькові) орендодавця, ідентифікаційний код.
  2. Сільську раду і район, де знаходиться його земельний пай.
  3. Питання, яке потребує вирішення, і номер телефону, на який потрібно дати відповідь.
  4. Для нас є важливою будь-яка Ваша інформація, яка покращить нашу співпрацю. Будемо вдячні за всі дзвінки, зокрема й анонімні.

Орендодавці також мають можливість подати своє електронне звернення: zahbug.com.ua в розділі «контакти».