Головна Економіка Податок на доходи фізичних осіб області в галузевому розрізі: усі галузі Львівщини...

Податок на доходи фізичних осіб області в галузевому розрізі: усі галузі Львівщини демонструють позитивну динаміку

20
0

Про зростання обсягів сплати податку за 4 місяці цього року порівняно з минулим, повідомляють у департаменті фінансів Львівської ОВА.

У співставних умовах усі без винятку галузі Львівщини демонструють позитивну динаміку сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб. Це зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОВА Олег Демків.

За його словами, темпи зростання обсягів сплати за 4 місяці цього року порівняно з минулим у галузях відрізняються. Більш як удвічі наростили сплату суб’єкти господарювання галузі «Інформація та телекомунікації». На 55 відсотків більше перерахували податку громадські, релігійні та профспілкові організації, на 40 відсотків – фізичні особи-підприємці, на 38 відсотків – суб’єкти фінансової та страхової діяльності, на 33 відсотки – торгівлі, нагадаємо, загалом по області приріст становить 24 відсотки. Натомість, не перевищили 10-відсоткового зростання суб’єкти галузей «Постачання електроенергії, газу і пари» та «Операції з нерухомим майном».

«В абсолютних сумах лідерами області з наповнення бюджету податком на доходи фізосіб залишаються переробна промисловість та торгівля. Вони сплатили, відповідно, 1,1 та 1,0 млрд грн податку. Частка переробної промисловості в загальній сплаті ПДФО на 1 травня становить 16 відсотків, торгівлі – 13 відсотків», – підсумував Олег Демків.