Головна Культура На Львівщині відбувся показ фільму про Героя України – Олега Бабія

На Львівщині відбувся показ фільму про Героя України – Олега Бабія

53
0

Олега Бабія удостоїли орденом «Золота Зірка» (посмертно).

Напередодні, 16 травня, презентували фільм про Героя України – Олега Бабія.  Фільм розповідає про особистість героя, його шлях на службі та останню його спецоперацію. Полковник ГУР МО Олег Бабій керував групою, яка знищила три бомбардувальники Ту-22М3 у Росії.

На заході були присутні мама, батько, дружина, друзі, однокласники полковника Бабія та представники Академії Сухопутних військ.

Олега Бабія Героя України удостоїли орденом «Золота Зірка» (посмертно). Народився у місті Міловиці (Чехія). Його дитинство минуло у Львові. У місті лева він жив та навчався у 49-й школі. 2011 року закінчив Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Олег Бабій – Лицар ордена Богдана Хмельницького трьох ступенів, його нагородили орденом «За мужність» III ступеня та відзнаками Міністерства оборони України: памʼятним знаком «За воїнську доблесть», «За мужність при виконанні спецзавдань», заохочувальною відзнакою начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України «Учасник АТО», медаллю «За участь у боях «Світлодарська дуга», відзнакою «Вогнепальна зброя».

На рахунку розвідника: 9 успішних виходів у тил противника, 12 спеціальних заходів з організації та забезпечення руху опору на тимчасово окупованих територіях, виявлення до 70 стратегічних об’єктів противника.