Головна Економіка Підприємства Жовківського району сплатили 2,5 мільйона гривень екологічного податку

Підприємства Жовківського району сплатили 2,5 мільйона гривень екологічного податку

319
0

Протягом січня-грудня 2015 року, до зведеного бюджету  підприємства Жовківського району сплатили  майже 2,5млн. гривень екологічного податку., що становить 129,4% виконання доведених завдань у 2015 році. У грудні мобілізовано 182,4 тис. грн.. екологічного податку, виконання становить -144%.

Податківці нагадують, що відповідно до статті 240 Податкового кодексу України платниками екологічного податку є суб'єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність. Також екологічний податок сплачують бюджетні установи, громадські та інші підприємства, організації, постійні представництва нерезидентів, під час провадження діяльності яких на території України здійснюються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря; у водні об'єкти; утворюються радіоактивні відходи; а також тимчасово зберігаються радіоактивні відходи їх виробниками понад установлений в ліцензії строк.   Суми податку обчислюються за податковий (звітний) квартал. 

Граничним терміном подання Податкової декларації з екологічного податку за IV квартал 2015 р. є 9 лютого 2016 року, а останнім днем сплати податку – 19 лютого 2016 року.