Головна Економіка Про трудові відносини, права і обов’язки – під час зустрічі робочої групи...

Про трудові відносини, права і обов’язки – під час зустрічі робочої групи Жовківського району з колективом ТзОВ «Гофрон»

266
0

Днями,  робоча група з питань легалізації заробітної плати у Жовківському районі, яку очолює перший заступник РДА Любов Дунець, за участю керівників, та фахівців  Жовківського відділення Личаківської ОДПІ , Управління Держпраці, та ін. зустрілись з керівниками та працівниками виробничого цеху, щодо офіційного оформлення трудових відносин, легальної заробітної плати, соціальних пільг, прав та обов’язків працівників. Адже сьогодні є дуже важливо, щоб люди, на своїх робочих місцях і в суспільстві були обізнаними та грамотними у своїх діях, як платники податків.

Усі працівники під час зустрічі отримали брошури, які містять основні витяги законодавства, щодо  трудових прав та обов’язків платників податків.

Присутні мали змогу поспілкуватись із фахівцями  району, та отримати вичерпні відповіді на питання, не відриваючись від важливого  виробничого процесу. Наприкінці зустрічі керівники фабрики  провели коротку екскурсію для гостей .

Робоча група висловила сподівання, що коротка зустріч матиме позитивний результат, щодо виплати заробітної плати працівникам підприємства у повному обсязі.

Заступник начальника-начальник Жовківського відділення Личаківської ОДПІ         Б.Й. Звізло