Головна Економіка Роман Демчина, директор ПП “Рома”: Наша фірма є однією із тих, що...

Роман Демчина, директор ПП “Рома”: Наша фірма є однією із тих, що не тільки в районі, але і в області постійно тримає марку

1528
0

«Хотілося б, щоб дороги Жовківщини, як і Львівщини, були сучасними і відповідали європейським стандартам»

Зростання економіки будь-якої держави оцінюється за обсягом будівництва, тому будівельну галузь справедливо називають індикатором інвестиційної активності. Одним із покажчиків цих процесів, який на собі відчуває кожен громадянин, можна вважати дорожнє будівництво.

Так, дорогами ми їздимо щодня і відчуваємо їхній стан, можна сказати, на собі. Нарікань вистачає, втім не можна не помітити, що добротних відтинків шляхів на території Жовківщини, в той же час і в області,  стає дедалі більше. Напередодні свята Дня автомобіліста ми завітали на приватне підприємство «Рома». Тут автомобільний парк доволі чисельний, і застосування його в будівельній галузі району відчутне. Втім головна увага акцентована на дорогах, позаяк працівники підприємства прокладають і ремонтують «дорожні артерії» державного та місцевого значення не тільки на Жовківщині, а й  в усій Львівській області впродовж останніх років.

Що вдалось зробити цьогоріч? Чи були всі  задуми реалізовані? На ці запитання ми почули відповіді від керівника, депутата Львівської обласної ради Романа ДЕМЧИНИ.

— Як відомо, шлях до успіху завжди складний, почасти тернистий. При цьому, головне завдання полягає не лише в завоюванні авторитету, а й в старанні бути лідером упродовж тривалого часу. Наша фірма є однією із тих, що не тільки в районі, а і в області постійно тримає марку. Ми щоденно вдосконалюємось, намагаємось іти в ногу із часом, освоюємо й застосовуємо найпрогресивніші технології ремонту та будівництва автодоріг. Звичайно, не забуваємо при цьому оновлювати парк техніки найсучаснішими машинами.

Нещодавно, будучи на виставці в Німеччині, придбали техніку-новинку, яка застосовуватиметься при ремонті дорожнього полотна, де немає асфальтного покриття. Завдяки цьому агрегату підприємство виграє і в часі, і в якості будівництва доріг.

За десять місяців, незважаючи на дефіцит фінансування, приватне підприємство виконало чимало робіт із покращення дорожнього полотна Львівщини і, зокрема, Жовківщини. Серед них варто виділити низку довгобудів, таких як вулиці Б. Хмельницького, Равська в самій Жовкві. Збудоване кільце на виїзді зі Жовкви зменшить аварійність на автодорозі Червоноград-Львів.

Ви, певен, зауважили, що, коли запрацювала нова асфальтозмішувальна установка КДМ-20137, автошляхи в районі стали більш якіснішими. А також область почала більше виділяти коштів для покращення «артерій дорожніх» (завдяки сприянню керманича підприємстваавт.), на відміну від районного керівництва, яке, напевно, єдине в області, не вкладає фінансових ресурсів у дорожню  галузь.

До слова, підприємство до нового року планує встановити ще одну асфальто-змішувальну установку, що в подальшому сприятиме ширшому, в географічному значенні, виконанню об’єктів.

Зважаючи на хороші погодні умови, є сподівання, що завершимо усі роботи, згідно з виграними тендерами й укладеними договорами.

Своєю працею, відповідальністю та старанням будемо й надалі доводити, що ПП «Рома» — лідер дорожньої галузі не тільки в районі, а й в області, яке здатне виконувати роботи будь-якої складності з будівництва, реконструкції, капітального і поточного ремонту автомобільних доріг. Хотілося б, щоб дороги Жовківщини, як і Львівщини, були сучасними і відповідали європейським стандартам.

А з нагоди професійного свята — Дня автомобіліста — щиро бажаю колегам терпеливості та витримки. Як кажуть, «ні гвіздка, ні жезла»!

До слова, у неділю, 27 жовтня, на площі Вічевій м. Жовкви ПП «Рома» має на меті продемонструвати свій автопарк. Щоб громадяни і, насамперед, діти могли більше дізнатися про професію дорожника, а також дізнатися, як працює дорожня техніка. Приходьте, буде цікаво.

Зоряна ГУМНИЦЬКА

Від редакції. Сердечно вітаємо п. Романа і його колектив із професійним святом. Зичимо міцного здоров’я, миру й злагоди, нових успіхів, спрямованих на доведення всіх автошляхів нашого краю до такого стану, щоби рух на них був максимально безпечним, комфортним і зручним. Прихильної Вам долі та Божого благословення на многії літа!