Головна Економіка Львівщина отримала та обробила 193 заявки на релокацію підприємств

Львівщина отримала та обробила 193 заявки на релокацію підприємств

46
0

На запити підприємств з центру та сходу України Львівською обласною військовою адміністрацією оброблено 193 заявки на релокацію. З них 13 підприємств уже переїхали на територію Львівщини.

Це виробники, які виготовляють продукцію у сфері легкої, хімічної промисловості та галузі АПК. 4 виробничі компанії в дорозі до Львівської області, ще 101 компанія прийняла рішення про переїзд та готує юридичні й технічні документи. Про це повідомив під час брифінгу директор департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації Степан Куйбіда. За його словами, переміщення бізнесу на безпечні території відбувається в постійній комунікації з Міністерством економіки та Міністерством інфраструктури України.

«Ми знаходимо кінцеву точку призначення для кожного підприємства, також є система складів, які перебувають під охороною. Підприємство безоплатно може скористатися приміщеннями складів, завезти туди обладнання, розмістити та законсервувати до прийняття остаточного рішення щодо початку роботи», – пояснив Степан Куйбіда. Він також розповів, що працівники департаменту консультують підприємців, допомагають розв’язувати проблеми, пов’язані з перереєстрацією бізнесу, кадровим наповненням.