Головна Політика На Львівщині упродовж доби 4 рази лунали сповіщення про повітряну тривогу: Максим...

На Львівщині упродовж доби 4 рази лунали сповіщення про повітряну тривогу: Максим Козицький

250
0

Напередодні у Львівській області 4 рази сповіщали про повітряну тривогу. Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну це найбільша кількість сповіщень за добу.

Двічі повідомляли про небезпеку через старт ракет Іскандер з території республіки Білорусь, один раз попереджали про наліт стратегічної авіації росії з акваторії Чорного моря. Також сирени сповіщали про загрозу ракетної атаки.

«Дякую Збройним Силам, які бережуть нас на всіх фронтах і закликаю жителів Львівщини бути дуже уважними до сигналів тривоги. Якщо лунає сирена, отже є небезпека. Не гуляйте вулицями, не грайтеся з дітьми на дитячих майданчиках – біжіть в укриття чи найбільш захищене місце вдома. Наша армія робить все можливе і надможливе, але і від нас залежить», – зауважив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Разом з цим, учора прийняли і розселили в області ще 5400 вимушених переселенців. Від початку війни кількість людей, яким надали прихисток на Львівщині, становить понад 216 тисяч.

«Маємо ще приблизно 18 тисяч облаштованих вільних місць у державних та комунальних закладах і 700 у приватній сфері», – додав очільник області.

Кордон на пунктах пропуску у Львівській області за минулу добу перетнули майже 23 тисячі людей. Динаміка виїзду за кордон зменшується. Відповідно – великих черг немає. Від початку повномасштабного вторгнення кордон між Львівською областю та Польщею перетнули 1 мільйон 156 тисяч людей.