Головна Економіка Західноукраїнський дитячий медцентр отримав термінали для роботи супутникового інтернету «Starlink» від компанії...

Західноукраїнський дитячий медцентр отримав термінали для роботи супутникового інтернету «Starlink» від компанії Ілона Маска

169
0

Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр (ЗУСДМЦ) отримав термінали для роботи супутникового інтернету «Starlink» від компанії Ілона Маска «SpaceX».

Фахівці ЗУСДМЦ уже під’єднали пристрої до локальної мережі лікарні, поширивши дію на увесь заклад, і протестували – максимальна швидкість досягає до 150 Мбіт/с. Перший термінал дитячій лікарні у Львові передало МОЗ України у взаємодії з Міністерством цифрової трансформації.

“Щиро дякуємо керівникам та працівникам Міністерств охорони здоров’я та Мінцифри, департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА за такий вагомий подарунок. Він допоможе медикам лікарні продовжувати роботу і допомагати хворим навіть в в екстренних умовах,” – зазначив директор ЗУСДМЦ Андрій Синюта.

Трохи згодом дитячий медичний заклад отримав ще один пристрій від St. Jude Children’s Research Hospital із США, який від початку війни активно допомагає евакуйовувати дітей на лікування за кордон.

Нове сучасне обладнання використовуватимуть під час відключення або проблемах з основною мережею. Термінал, у якості роутера, здатний роздавати якісний Wi-Fi на десятки пристроїв.

“Тепер за будь-яких обставин наш Центр точно буде мати доступ до зв’язку та Інтернету. Дякуємо усім, хто сприяв у встановленні цього зв’язку”, – зауважив Роман Кізима, керівник Клініки дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку.

Західноукраїнський дитячий медцентр отримав термінали для роботи супутникового інтернету «Starlink» від компанії Ілона Маска