Головна Економіка На Львівщині відновили і запустити до максимальних потужностей роботу консервного заводу

На Львівщині відновили і запустити до максимальних потужностей роботу консервного заводу

187
0

На Львівщині за короткий час вдалося відновити і запустити до максимальних потужностей  роботу консервного заводу. Обсяги замовлення на 3 місяці вперед, тому підприємці просять не розголошувати зараз їхні прізвища і назву підприємства, бо і так на «розриві».

Про це повідомив голова комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інновацій Юрій Раделицький.

«Дякую власникам заводу і його працівникам за титанічну працю, зокрема розробку нової рецептури продукції, швидке переоснащення виробництва, постійне розв’язання проблеми з логістикою та поставкою сировини через бойові дії.

Зараз керівництво підприємства працює над якнайшвидшим запуском нових ліній виробництва консерв», – розповів Юрій Раделицький.

За його словами, ще два підприємства на Львівщині наразі перепрофільовують своє виробництво, рецептурно розробили зовсім нові для себе види продукції, тривають певні технологічні процеси і скоро продукція буде на ринку.

«Звертаюся до власників бізнесу, які мають можливість випускати таку продукцію, не зволікати, розпочинати змінювати своє виробництво, переходити на нові потреби ринку», – підсумував Юрій Раделицький.