Головна Економіка «Сади Перемоги»: громади Львівщини можуть отримати до 250 тисяч гривень в межах...

«Сади Перемоги»: громади Львівщини можуть отримати до 250 тисяч гривень в межах гранту

171
0

Ініціатива «Сади Перемоги» запускає грантовий конкурс для українських громад на реалізацію ідей з розвитку сільського господарства та самозабезпечення продуктами харчування.

Переможці конкурсу отримають до 250 тис. грн на втілення свого проєкту.

Конкурс реалізується, щоб підвищити продовольчу безпеку громад, розвивати вирощування, переробку, зберігання вирощеної сільськогосподарської продукції та підвищити зайнятість населення.

Кошти гранту громади зможуть використати на техніку для обробки землі, на необхідні засоби для вирощування, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, впровадження новітніх технологій та інші заходи, що сприяють підвищенню продовольчої безпеки.

«Львівська область одна із 10 областей громади якої можуть податися на конкурс. Це ще один із додаткових ресурсів для залучення коштів в розвиток громади та виробників на її території», – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

Подача заявок учасників конкурсу відкрита до 30 листопада 2022 року.

Детально про умови конкурсу та перелік документів для участі подані за посиланням https://bit.ly/3LkqybA.

Довідково. «Сади Перемоги» – програма самозабезпечення харчовими продуктами, обробіток та засадження земельних ділянок особистими селянськими господарствами, кожною сім`єю внутрішньо переміщених осіб, яка переселилась у сільську місцевість, кожною міською сім’єю, що має дачну ділянку, кожною територіальною громадою, що володіє комунальними землями.