Головна Політика апітальний ремонт автошляху Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий: на...

апітальний ремонт автошляху Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий: на якому етапі роботи

192
0

Ремонт дороги Т-14-18 виконують у межах міжнародного проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні».

На цій ділянці потрібно відремонтувати 46 кілометрів шляху. Станом на зараз уже завершують роботи із влаштування нижнього шару асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи.

«Влаштували понад 17 кілометрів верхнього шару асфальтобетону, 6,5 кілометрів тротуарів у межах населених пунктів та відремонтували 7 мостових переходів. Вкотре наголошую, що  якісне транспортне сполучення та належна прикордонна дорожня інфраструктура з країнами Євросоюзу – це запорука економічної та продовольчої безпеки нашої держави», – повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Роботи проводить Укравтодор у співпраці з підрядною організацією DROG-BUD Sp. z o.o.

«Запорукою економічної та продовольчої безпеки нашої держави, особливо в умовах війни, є якісне транспортне сполучення та належна прикордонна дорожня інфраструктура із країнами Євросоюзу. Відповідно, цього року ми особливу увагу приділяємо прикордонним дорогам та митним переходам. Йдеться не лише про ремонт дорожнього покриття, а й про розбудову митних переходів та влаштування придорожньої інфраструктури» – зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Окрім цього, проєкт також передбачає влаштування зупинок громадського транспорту та заходи із безпеки дорожнього руху.