Головна Економіка Стабільність надходжень єдиного внеску – запорука соціальних виплат

Стабільність надходжень єдиного внеску – запорука соціальних виплат

148
0

Платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування ДПІ у Жовківському районі  в жовтні вже сплатили до бюджету понад 15 млн. гривень єдиного внеску.

З передачею функцій адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до сфери компетенції органів доходів і зборів, створюються всі умови для удосконалення існуючих процедур адміністрування, в тому числі для розширення можливостей електронного звітування. У процес адміністрування єдиного внеску привносяться інноваційні практики та досвід, отриманий при адмініструванні податків, зборів і митних платежів.

Зокрема, Міністерством доходів і зборів України розроблено електронні формати (архів форматів) документів звітності з єдиного внеску та довідник відповідності кодів органів Міндоходів і кодів органів Пенсійного фонду для використання розробниками програмного забезпечення.

Також для зручності платників всі кошти, які помилково перераховані на старі рахунки, протягом доби автоматично потрапляють на рахунки Міндоходів.

При виникненні будь-яких питань щодо нарахування, сплати чи подання звітності з єдиного внеску платникам слід звертатися до Центрів обслуговування платників органів доходів і зборів за місцем їх обліку як платників єдиного внеску, або зателефонувати до кол-центру Міндоходів за тел. 0800-501-007.

Заступник начальника  ДПІ
у Жовківському районі
ГУ Міндоходів у Львівській області                             Ю. Б. Гнідець