Головна Економіка Територіальні громади Львівщини мають змогу стати учасниками грантової програми «Час діяти, Україно»

Територіальні громади Львівщини мають змогу стати учасниками грантової програми «Час діяти, Україно»

136
0

Фонд конкурсу становить 7 000 000 гривень.

Мета програми – сприяти вирішенню конкретних проблем шляхом підтримки локальних громадських ініціатив, як відповідь на виклики війни.

Географія конкурсу – 12 областей України: Львівська, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська.

Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на організатора конкурсу – благодійний Фонд «МХП-Громаді».

Тематика проєктів може бути різною, однак важливість конкретної проблеми для місцевої громади/регіону має бути обґрунтованою. Проєкт повинен чітко та реалістично зазначати, яким чином він буде спроможним вплинути на вирішення зазначеної проблеми.

Фонд конкурсу становить 7 000 000 гривень. Розмір фінансування однієї ініціативи становить до 100 000 гривень. Одна команда (громада) може подавати одну і більше проєктних заявок. Також бюджет ініціативи повинен передбачати власний внесок в розмірі не менше 30%.

Детальніше про конкурс за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1lCsoh947Vd2yI9I3EwC825jN6wmDaQiv/view.

Прийом проєктних пропозицій за цією грантовою програмою відбувається з 4 травня 2023 року до 1 червня 2023 року на сайті конкурсу: https://timetoact.com.ua/.

«Оскільки тематика ініціативних проєктів від територіальних громад може бути різноманітною, рекомендуємо виписати свою ініціативну заявку з фокусом спрямування на розвиток сільських територій громад. В межах конкурсу також заплановано проведення інформаційних зустрічей – консультацій з питань заповнення та подання грантових заявок, тому слідкуйте за подальшими анонсами департаменту», – наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.