Головна Економіка У Малехові заклали фундамент під будівництво лабораторії молока

У Малехові заклали фундамент під будівництво лабораторії молока

434
0

Минулої середи у Малехові відбулося закладання фундаменту під будівництво лабораторії молока та офісу Благодійної організації «Львівська аграрна дорадча служба». Таким чином буде  розширено систему дорадництва як ключової інституції у розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій.

Для подальшого розвитку проекту та послуг, які необхідні виробникам, Львівська аграрна дорадча служба потребувала приміщення, тому було ухвалено рішення про будівництво власного лабораторно-офісного приміщення. «Лабораторія і ЛАДС стануть учасниками створення української національної бази даних у молочному скотарстві. Системою менеджменту молочного стада та лабораторними дослідженнями молока у Львівській області охоплено 10,0 тис. корів», — зазначив директор БО «Львівська аграрна дорадча служба» Іван Паньків, який заклав капсулу у фундамент із посиланням до майбутнього покоління.

Довідково. Благодійна організація «Львівська аграрна дорадча служба» створена 12 червня 2000 року внаслідок реалізації проекту TACIS Європейського союзу у 1998-2000 років.

Благодійна організація «Львівська Аграрна Дорадча Служба» реалізовує проект Міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади (МЗСТР) «Підвищення конкурентоспроможності молочного сектору України» і «Розвиток молочного бізнесу в Україні».

Наш кореспондент