Головна Економіка У селі Кулява Жовківського району провели зустріч з підприємців щодо легалізації зарплати

У селі Кулява Жовківського району провели зустріч з підприємців щодо легалізації зарплати

379
0
в селі Кулява на зустрічі
в селі Кулява на зустрічі

Нещодавно, робоча група по легалізації заробітної плати зустрілись з підприємцями сіл Любеля, Деревня, та Кулява.
У Жовківському районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення, та розвиток ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні».

При Жовківській РДА працює районна робоча група з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, до складу якої входять представники пенсійного фонду, центру зайнятості населення, районної фіскальної служби, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Водночас робочою групою проводиться відповідна робота, щодо здійснення контролю за додержанням роботодавцями мінімальних державних гарантій з питань оплати праці, обговорюються зміни з 1 січня 2017 року у законодавстві щодо збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень.

Жовківське відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області постійно опрацьовують перелік мінімізаторів, і запрошують їх на зустрічі .

Підводячи підсумки зустрічі, члени районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення підкреслили, що співпраця з приватними підприємцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.