Головна Економіка В Магерові на Жовківщині провели підсумки аграрного сектору району

В Магерові на Жовківщині провели підсумки аграрного сектору району

174
0

Для дбайливих господарів

Сільське господарство — одна з найважливіших галузей економіки України. Від пра-цівників сільського господарства залежить, що ми їстимемо завтра, і як ці продукти вплинуть на наше життя.

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівника сільського господарства в Україні. Це — свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Шанобливе ставлення до аграріїв завжди було в Україні. Споконвіків її називали житницею всієї Європи.

За ініціативи керівника УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого Миколи Климчука та за підтримки голови Жовківської РДА Надії Щур підсумки аграрного сектору району проходили на базі філії у смт. Магерові у вигляді конференції.

Прочитайте інформацію про те, як скласти правильно речення про продавця і нашій публікації.

Керівники та представники сільськогосподарських підприємств району за участі т. в. о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмили Гончаренко, очільниці району Надії Щур, начальника відділу АПР Жовківської РДА Галини Кітинської здійснили виїзд на дослідні поля філії, де вирощують енергетичні культури: вербу, міскантус та світчграс. Ці рослини можна використовувати як сировину для біопалива. Адже сьогодні найактуальнішим завданням, яке стоїть перед
державою, є скорочення споживання недешевого імпортного палива — природного газу та нафти — і пошук власних альтернативних відновлювальних джерел енергії з одночасним вирішенням екологічних проблем та розвитком енергоощадних технологій.

Опісля цього, відбувся круглий стіл, де присутні конструктивно обговорювали шляхи вирішення важливих питань сільськогосподарського сектору району. Директор УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого Микола Климчук ознайомив із напрямками діяльності інституту. Йшлося про систему наукових досліджень та машиновипробувань, дослідження технологій вирощування енергетичних культур для забезпечення біопаливом модернізованих котелень бюджетних устнов із метою досягнення енергонезалежності тощо. Аграрії ФГ «Лелик», ТзОВ «Гряда», ТзОВ «Леокомерц», сімейного фермерського господарства Ігоря Орищина, ТзОВ “Агро Фрутіка Бишків” розповіли про діяльність своїх підприємств та висловили слова вдячності голові Львівської ОДА Олегу Синютці за залучення інвестицій і сприяння розвитку сілського господарства області та, зокрема, Жовківського району та сподіваються, що програми підтримки сільського господарства допоможуть галузі досягти більшого розвитку.

На завершення конференції директор департаменту Людмила Гончаренко та голова Жовківської РДА Надія Щур привітали аграріїв із професійними уродинами та подякували за невтомну працю.

Марія ЛУЧКА