Головна Економіка В селі Пилах на Жовківщині відкрили сучасну молочну ферму в рамках українсько-канадського...

В селі Пилах на Жовківщині відкрили сучасну молочну ферму в рамках українсько-канадського проекту

663
0

Сімейна ферма — справа родинна

У селі Пилах, що на Жовківщині, відкрили сучасну молочну ферму в рамках українсько-канадського проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні».

Голова сімейства Василь Клуб за рекомендаціями проекту облаштував приміщення для утримання корів. Під час відкриття ферми родині Клуб подарували сучасне доїльне обладнання та інші засоби, необхідні для комфортного утримання тварин. До речі, фермерів навчили, як правильно годувати та утримувати тварин, аби надої молока були більші, а праці затрачалося менше.

На відкритя завітали представники Львівської аграрної дорадчої служби, зокрема директор ЛАДС Іван Паньків, головний тренер Віталій Степанович, фахівець із гендеру Христина Максимець, а також  начальник відділу агропромислового розвитку Жовківської РДА Галина Кітинська та сільський голова Галина Гец.

Позитивний приклад розвитку сімейних ферм вже є на Жовківщині, зокрема у селах Бишкові, Кам’яній Горі та Дернівці. І справа ця активно розвивається. Адже українсько-канадським проектом «Розвиток молочного бізнесу в Україні», який стартував кілька років тому за фінансової підтримки канадського уряду, передбачене створення кооперативів сімейних ферм, що спеціалізуються на виробництві молока.

І можливо, за якийсь час з молока, яке виробляють на молочній фермі, у нашому краї виготовлятимуть натуральні молокопродукти, а в Пилах з’явиться перспектива створення нових робочих місць.

Наш кореспондент