Головна Економіка В Жовкві про легалізацію заробітної плати обговорили за «круглим столом»

В Жовкві про легалізацію заробітної плати обговорили за «круглим столом»

251
0

В ДПІ у Жовківському районі відбувся «круглий стіл» за участі  начальника Ольги Леонідівної Ліщинської , та  представників малого та середнього бізнесу.

Звертаючись до присутніх, Ольга Ліщинська зауважила, що на сьогодні завдання легалізації виплати заробітної плати, офіційне оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками є дуже важливим. Адже від рівня заробітної плати найманих працівників залежать надходження податку на доходи фізичних осіб, який являється основним джерелом наповнення місцевих бюджетів.

З метою усунення причин, які створюють передумови для мінімізації заробітної плати, працівники органів Міндоходів здійснюють відповідну  роботу у напрямку недопущення зменшення розмірів оплати праці, виплати її «в конвертах».

Наприкінці зустрічі начальник наголосила на необхідності дотримання законодавства про оплату праці, адже за порушення у цій сфері законодавством передбачена відповідальність посадових осіб.

 Представники бізнесу запевнили учасників «круглого столу» у збільшені заробітної плати на своїх підприємствах,  до рівня середньообласного показника, а  місцеві фермери пообіцяли створити нові робочі місця вже  у квітні.

Ольга Леонідівна подякувала за розуміння та співпрацю, та запросила гостей  приходити частіше, аби спільно вести  діалог і у майбутньому.

Заступник начальника  ДПІ

у Жовківському районі

ГУ Міндоходів у Львівській області                             Ю. Б. Гнідець