Головна Економіка В Жовкві податківці провели семінар щодо трудових відносин та сплати податків

В Жовкві податківці провели семінар щодо трудових відносин та сплати податків

230
0
легалізація зарплати
легалізація зарплати

На семінарі для підприємців Жовківського району про трудові відносини, та сплату податків

Днями, у Народному домі селища Куликів відбувся семінар для платників податків району, який спільно провели представники Жовківської РДА, Личаківської ОДПІ, Інспекції Держпраці, та ін.

На семінарі йшлося про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, правила нарахування, виплати заробітної плати, відпускних, та матеріальної допомоги, про відповідальність роботодавця за порушення трудового законодавства.

 

Мінімальна зарплата залишається державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності й господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці. Водночас розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати.

Із присутніми роботодавцями та сільськими головами проведена роз’яснювальна робота щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, щоб уникнути застосування штрафних санкцій у майбутньому.

Наприкінці-усі ознайомились з памятками, та листівками, про новації трудового законодавства.

Заступник начальника-начальник Жовківського відділення

Личаківської ОДПІ           Б.Й. Звізло

Сиротюк Н. Н.21-079