Головна Економіка В Жовкві відремонтували вулицю, яку не робили понад 10 років

В Жовкві відремонтували вулицю, яку не робили понад 10 років

713
0

Тринадцять років чекали. Зробили за тиждень…

Неодноразово на сторінках нашого часопису піднімалась тема ремонту жовківських доріг. Відрадно, що після наших публікацій зроблено належні висновки.

Для жителів, надто для водіїв, неприйнятним був стан дорожнього покриття вулиць Равської та Богдана Хмельницького. І ось хороші новини. Ще з початку року в планах ремонту доріг була вулиця Равська. Та все ніяк не вдавалось дійти згоди, яким має бути цей ремонт. Врешті погоджено укладання суцільного асфальту, а не ямкового покриття. За два дні автомобільну дорогу загального користування місцевого значення С 140685 Львів-Рава-Руська-Жовква команда ПП «Рома» на чолі з умілим керівником Романом Демчиною виконала бездоганно. Укладено вирівнюючий асфальтний шар, загальною протяжністю 1,6 км. Сьогодні для усіх автомобілістів, які курсують зі Жовкви у сторону Рави-Руської чи навпаки, сполучення стало набагато комфортнішим. Змінилася думка про українські шляхи й наших сусідів-поляків, які частенько відвідують старовинну Жовкву як туристи.

Що ж до вулиці Богдана Хмельницького, то тут довгі роки «ходили довкола та навколо». 13 років шукали можливість, кошти, підрядників, виконавців і так далі… За ці роки знищено вулицю Василя Стуса (позаяк певний період цією дорогою курсували рейсові автобуси, фури…), а люди добиралися на роботу чи дітвора до школи в обхід — по об’їзній.

Від сьогодні цих проблем уже не буде. Станом на 16 жовтня дорога Б. Хмельницького зроблена. Якщо погода дозволятиме — моститимуть тротуари. Отож, якщо є добра воля влади, то можна багато зробити. Недарма ж мовиться: якщо дуже захотіти, то усе вдасться. Звичайно, одним хотінням гори не перевернеш, але на це і вона влада, щоб шукати можливості і фінанси. Адже щорічно мер міста у грудні звітував, що міська казна поповнюється немалими коштами. Принаймні, років чотири поспіль було сказано, що на вулицю Б. Хмельницького виділялися гроші.

Як сказав Василь Коляда, спеціаліст із здійснення нагляду за якістю виконання робіт ремонту дорожнього полотна, загальний ремонт вулиці вартує 9 млн. 130 тис. грн. Роботи дорожнього покриття тривали аж  п’ять днів, а незручності жителі терпіли довгих 13 років?! Постає питання: від кого або ж від чого залежить добробут людей? Гадаємо, всі зроблять правильні висновки.

Щиро хочеться подякувати приватному підприємству «Рома» за ремонти усіх доріг Жовківщини.

Зоряна ГУМНИЦЬКА,

Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ