Головна Освіта У Жовківській школі придбали обладнання та інвентар для ефективного впровадження інформаційних технологій

У Жовківській школі придбали обладнання та інвентар для ефективного впровадження інформаційних технологій

549
0

Хороша ідея, втілена в життя!

З ініціативи вчителя історії Жовківської ЗОШ № 3 І-ІІІ ст. Елли Вікторівни Коцай та підтримки батьків школи, спонсорів та небайдужих людей реалізовано проект «Придбання обладнання та інвентаря для ефективного впровадження інформаційних технологій у Жовківській ЗОШ № 3 І-ІІІ ст. ».

Просторий клас обладнано інтерактивною дошкою, проектором та
ноутбуком. Встановлено багатофункціональний кольоровий пристрій
для друку. Учні школи мають змогу навчатись за новими одномісними партами, висота яких регулюється відповідно до зросту дитини.

Клас має відпочинкову зону, шафу для зберігання карт та навчальних матеріалів. Окрім того, реставровано паркет і зроблено декоративне оновлення стін та стелі (фарба фірми STO Expert). Встановлено новий умивальник, підвіконня, ролокасети. Освітлення замінено на енергоощадне. Сучасний вигляд кабінету сприяє ефективному навчальному процесу.

Також обладнано інтерактивним комплектом клас у початковій школі. Умови цього проекту передбачали внесок спонсорських коштів та громади. Без цих доброчинних внесків реалізація проекту була б неможливою. Дирекція школи та педагогічний колектив висловлюють щиру вдячність Юрію Ліпару та фірмі-представнику німецької компанії STO Expert, Юрію Малецькому та ТзОВ «Технокап УА», приватному підприємцю Ростиславові Негелі, приватному підприємцю Павлові Файкуну, приватному підприємцю Любові Янкович, Ігорю Дзюпину та ПП «Вест Саунд», Ользі Рубель та ПП «Маріте», приватному підприєм-цю Ростиславові Гапону, голові сільської ради Смерекова Богдану Стахіву, дизайнеру Максимові Паламарчуку, голові батьківського комітету Олександру Алієву, Сергію Халанії, Тарасу Ковальському, Олегу Саю за допомогу і втілення в життя важливого проекту.

Наш кореспондент