Головна Економіка Відбулася зустріч з представниками бізнесу жовківщини у селі Купичволя

Відбулася зустріч з представниками бізнесу жовківщини у селі Купичволя

567
0
зустріч бізнесу з податківцями жовківщини
зустріч бізнесу з податківцями жовківщини

Днями, відбулась чергова зустріч членів районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення у Купичвільській сільській раді.

Члени робочої групи ознайомили присутніх зі змінами у податковому законодавстві, зупинились на сплаті єдиного соціального внеску, розповіли про спрощені фіскальні умови ведення бізнесу, та проаналізували заробітну плату, яку виплачують запрошені підприємці своїм найманим працівникам, наголосили на відповідальності за порушення податкового законодавства, розповіли про відшкодування єдиного соціального внеску при створенні нового робочого місця.

На завершення зустрічі Володимир Свідняк наголосив, що найперше завдання, яке стоїть завжди на порядку денному – це соціальні гарантії для громадян, і, саме легалізація найманих працівників, детінізація зарплат найманих працівників є дуже актуальною проблемою сьогодення.

Наприкінці зустрічі присутні обмінялись думками щодо застосування штрафних сакцій за недотримання трудового законодавства, які діють з 1 січня 2017 року.