Головна Спорт Найкраща команда ветеранів футболу – «Локомотив»

Найкраща команда ветеранів футболу – «Локомотив»

379
0

Під егідою Жовківської РО ВФСТ «Колос» (керівник І. Савка) відбувся черговий футзальний турнір пам’яті Валерія Багрія.

У ньому заявилося шість команд, у яких змагалися ветерани футболу з Жовкви («Гарай», «Жовква»), Рави-Руської («Локомотив»), Добросина («Нива»), Лаврикова («Імпульс») та Н. Кам’янки-Бишкова.

У футбол у залі грали зрілі спортсмени, він вирізнявся не стільки швидкісними, як технічними показниками, а відтак і видовищністю та зацікавленням уболівальників. Серед гравців і глядачів було чимало тих, хто добре знав Валерія Багрія, колись ганяв разом із ним м’яча. Тож усі вони прийшли своєю грою та присутністю віддати дань шани пристрасному футболістові, веселій, життєрадісній людині. Таким він запам’ятався назавше.

Команди були розділені на 2 групи, де щедрими на голи виявилися жовків’яни. Гравці ФК «Гарай» забили шість голів, а їх земляки з ФК «Жовква» — аж дев’ять (у двох зустрічах). Переможцями груп стали равчани та футболісти ФК «Жовква». Вони й з’ясовували, хто стане переможцем турніру. У впертій боротьбі переміг «Локомотив» — 2:1. «Бронзу» завоювали гараївці. Кращим гравцем визнано Ярослава Дуркалевича з Рави-Руської. Як кращий бомбардир проявив себе жовків’янин Тарас Гамарник, а найменше голів пропустив голкіпер «Імпульса» Михихайло Грицаль.

Теплим і зворушливим було відзначення переможців. Учасники нагороджені кубками, медалями, грамотами. Особливо приємно було бачити в урочисті хвилини батька Валерія – Юрія Михайловича Багрія, який долучився до вручення нагород. Для організаторів турніру таке запрошення – велика честь та пошанування.

Тарас НЕВГАМОВНИЙ.