Головна Свято За материнську самовідданість

За материнську самовідданість

699
0

Споконвіку серед українців звання матері  —  найбільш шановане серед усіх інших, а її  вшановування – один з найсвятіших обов`язків людини і неоплатних боргів дітей.

Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків.

І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання “Мати-героїня”.  До присвоєння цього почесного звання може бути представлена багатодітна матір, яка народила і виховує п’ятьох і більше дітей, забезпечує умови для їх зростання у сім’ї, створює сприятливі умови для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Почесне звання присвоюється за материнську самовідданість та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян  України.

Відповідно до Указу Президента України від 08.12.2016 № 548/2016 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» шістьом жінкам Жовківського району: зі села  Грибовичі  —  Ірині Миколаївні Качор, матері 6 дітей, Стефанії Ільківні Качор (5 дітей), Галині Михайлівні Сень (5 дітей), Надії Миколаївні Ткачик (5 дітей) з Крехова, Марії Михайлівні Камінецькій (7 дітей) з Куликова та Оксані Романівні Мазурак (5 дітей) зі Жовкви.

Минулого тижня голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур та начальник управління соціального захисту населення Ігор Гуменюк вручили багатодітним матерям, що прибули,  посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня».

У вітальному виступі очільниця району зазначила: «Урочистості з відзначення матерів-героїнь є честю й славою для усього нашого району. Вручаючи посвідчення про присвоєння почесного звання “Мати-героїня», хочу подякувати жінкам за їхній материнський подвиг.

Тож зичу Вам здоров’я і добра, довгих років життя, щоб діти завжди тішили Вас своєю увагою, добрим та щирим словом, віддаючи Вам ту любов, з якою їх зростили та виховали Ви. Адже мама — головна людина у житті кожного, вона — найперший радник, вчитель, друг».

Теплими подячними рядками та чудовою піснею порадували присутніх матерів юна Анастасія Горемикіна та методист Жовківського районного Народного дому Наталія Парамонова.

Надія Байбула.