Головна Економіка ВО «Батьківщина» вимагає ухвалити закони, необхідні для розвитку фермерства

ВО «Батьківщина» вимагає ухвалити закони, необхідні для розвитку фермерства

203
0

Мітинг-протест «Захисти село — збережи Україну!» зібрав під стінами Верховної Ради сільгоспвиробників з усієї України, Львівщини зокрема. Вимога одна — розпочати реальні реформи та ухвалити законопроект для повернення пільгової системи оподаткування для аграріїв, яку «скасував» діючий уряд.

Йдеться про законопроект № 3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгоспвиробників». Він передбачає продовження до 2018 року пільгового режиму оподаткування для аграріїв зі 100 %  відшкодуванням коштів.

Страйковий комітет на чолі із Асоціацією фермерів та приватних землевласників України передав свої вимоги до влади через депутатів фракції ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко, Івана Кириленка, Вадима Івченка, Валерія Дубіля, Сергія Євтушка, Івана Крулька, Олексія Рябчина, які підтримують сільгоспвиробників у боротьбі за пільги. Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко наголосила: «Ми збираємо всіх депутатів, які підтримують фермерів, і відпрацьовуємо один законопроект про зміни та доповнення до Податкового кодексу про єдиний податок на землю для фермерських господарств, малих та середніх сільськогосподарських підприємств».

Для того, щоб село розвивалося, також необхідно ухвалити законопроект № 1599 «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств». Ще одна вимога мітингувальників — недопущення скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

ВО «Батьківщина» вимагає ухвалити закони, необхідні для розвитку фермерства.

Ярослав Шостак.