Головна Економіка Зустріч з сільським головою у Смерекові

Зустріч з сільським головою у Смерекові

277
0

Нещодавно  у Смереківській сільській Раді  відбулась зустріч жовківських податківців із сільським головою Богданом Стахівом, за за участю Івана Костюка, голови громадської організації «Гільдія підприємців жовківщини». 

Приводом для зустрічі стала кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2015 року, яка розпочалась з 1 січня 2016 року та триватиме до 1 травня 2015 року.

Податківці зазначили, що у 2016 році декларування доходів пов’язано з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України, згідно з якими громадяни зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками 2015 року. Розповів в яких випадках громадяни зобов'язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи, а також, які витрати можна включати в декларацію з метою отримання податкової знижки.

ДПІ у Жовківському районі , запрошує  громадян Смереківської сільської Ради завітати до 01 травня поточного року до Центру обслуговування платників ДПІ у Жовківському районі, та прозвітувати про отримані доходи у минулому році. При виникненні будь-яких питань щодо заповнення декларацій про майновий стан і доходи, працівники ЦОП завжди нададуть кваліфіковану допомогу.

Сільський Голова  подякував учасникам зустрічі та співпрацю, і запросив зустрічатися частіше, аби спільно  проводити роботу, яка дозволить наповнювати місцевий бюджет в повному обсязі.