Головна Економіка Добрим дорогам на Жовківщині — бути!

Добрим дорогам на Жовківщині — бути!

250
0

Уже два тижні, як працює асфальтно-бетонна установка ПП «Рома» (керівник Роман Демчина) у м. Жовкві. Зроблено першу ділянку дороги, в загальному було покладено більше 420 тонн якісного асфальтного покриття. А найголовніше, що цей асфальт виробляється у нас, у Жовкві,і проти якого були багато хто – як жителі, так і місцеві депутати. Це означає, що дороги у нас таки будуть і дешевші. Це також нові робочі місця для тих, хто хоче працювати, і, що не менш важливо, збагачення районної господарки. Як зауважив головний інженер підприємства Любомир Боровик, за день установка може виробити для власних потреб 400-450 тонн суміші.

Жителі села Великих Грибовичів і міста Дублян уже тішаться хорошим покриттям шляху, який вдалося здійснити завдяки приватному підприємству «Рома» та місцевій і обласній владі. Минулої п’ятниці ремонтні роботи тривали у селі Замочку (дорога Пристань-В’язова), де задіяно 8 одиниць техніки.

Окрім цих двох ділянок, підприємство має замовлення на ремонт доріг Немирів-Добросин та в селищі Магерові. Отож водії, які користуються цим відтинком шляху, з часом  відчують переваги нового дорожнього покриття.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.