Головна Економіка Чи є платником екологічного податку платник фіксованого сільськогосподарського податку?

Чи є платником екологічного податку платник фіксованого сільськогосподарського податку?

144
0

Відповідно до п. 307.1 ст. 307 Податкового кодексу України платники фіксованого сільськогосподарського податку не є платниками таких податків і зборів:

 а) податку на прибуток підприємств;

 б) земельного податку (крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються для ведення сільськогосподарського товаровиробництва);

 в) збору за спеціальне використання води;

 г) збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності (у частині провадження торговельної діяльності).

 Згідно з п. 307.2 ст.307 ПКУ податки і збори, не зазначені у пункті 307.1 цієї статті, сплачуються платником податку в порядку і розмірах, установлених цим Кодексом, а єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – в порядку, визначеному Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Таким чином, оскільки екологічний податок не зазначений у п. 307.1 ст. 307 ПКУ, то платники фіксованого сільськогосподарського податку сплачують екологічний податок.