Головна Економіка Жовківська податкова нагадує платникам про сплату податку з об’єктів житлової та нежитлової...

Жовківська податкова нагадує платникам про сплату податку з об’єктів житлової та нежитлової нерухомості

190
0

Нагадуємо, що фізичні особи — власники об’єктів житлової та нежитлової нерухомості у 2018 році сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2017 рік.

До 1 липня контролюючий орган надіслав платнику податку за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) податкове повідомлення-рішення (далі — ППР) про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити. Впродовж 60 днів із моменту отримання ППР власники нерухомості сплачують податок до бюджету.

Звертаємо увагу, що платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

— об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

— розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що пе-
ребувають у власності платника податку;

— права на користування пільгою зі сплати податку;

— розміру ставки податку;

— нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове ППР. Попереднє ППР вважається скасованим (відкликаним). 

Жовківське відділення Личаківської ОДПІ